[]

Sözlükte Taciz

Arkadaşlar,

Sözlükte "seherseniz" nickli yazar sürekli olarak bana nick altı girip, taciz ediyor. nereye şikayet edebilirim? özel mesajlarında da küfür ve hakaret kullandı.

çok rahatsız oluyorum artık hakkımda bir sürü iftira attı hala da atmaya devam ediyor.

lütfen birileri yol göstersin bu konuda.

 
Savcılık.


  • angelus  (11.06.17 02:13:13) 
Savcılığa şikayet edersen gülerler. Orada sanal bir kişiliksin, o da gerçek kişiliğini bilmeden soyut hakaretler ediyor. Haa gerçek kimliğine yönelik isnatlar varsa iş değişir.


  • Vse budet horosho  (11.06.17 03:07:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.