Aliexpress'ten ürün almaca

2.58 dolarlık ürüne 1.58 dolar kargo ödeyip kayıtlı kargoyla sipariş mi edeyim

yoksa

2.58 dolarlık ürünü sipariş edip oluruna mı bırakayım? Gelirse gelir gelmezse gelmez... :/

www.aliexpress.com

Kayıtsız kargoda gelmeyen ürünlerim de oldu, süre bitince dispute açıp paranı geri alabiliyorsun zaten.

  • bir nick var benden iceri  (10.06.17 22:21:40)
Bence gelirse gelir gelmezse gelmez. Sağolsunlar hem pttci hem de kendileri ürünlerimi hep ulaştırdılar

  • fatih baker  (10.06.17 22:24:00)
Kayıtsız al en fazla 20 gün fazla beklersin ama Allah cezasını versin bu siyah maskelerin. Geçen süreyim dedim, acelem de vardı, yüzümden tam kurumadan çıkarmaya çalıştım 2 saat uğraştım. Bir de yapış yapış. Hayattan soğudum. Bi işe de yarasa içim yanmıycak.

  • loae haled  (10.06.17 23:17:05)
kargoya para verme bekle gelir

  • birdposing  (10.06.17 23:33:24)
Aldığım bütün ürünlerim geldi sayısız şey aldım tek hesaptan oyleki babama balık tutma malzemelerinden abuk sabuk aklınıza ne gelirse son aldığım telefon kılıfı ise 10 günde geldi şok oldum ben bayramdan sonraya kalır diyordum hiç kargo ücreti vermeyin .bir defasında yedi paket aynı anda geldi posta kutusuna bırakıp gidiyorlar taşmış yerlere dökülmüş

  • keditik  (10.06.17 23:37:05)
Ama bu maskede artık satılıyor heryerde bende alacaktım eczaneden 11 liraya aldım markette 9 liraya gördüm hatta

  • keditik  (10.06.17 23:37:56)