90 lar pop - adını hatırlayamadığım erkek şarkıcı (bulunamadı hala..)

Türktü. Klibinde sadece kendi yüzü görünüyordu. Fon siyah veya lacivert idi. Çok çok az bilinen bir adamdı zaten Üç beş şarkısı ancak vardı. Şarkı hakkında sözlükte beş on entry vardı "yıllar sonra dinleyince aslında kaliteli şarkıymış" gibisinden.

Adam 90larda şarkıcı idi. Hadi belki 2000lerin başı olsun. Sonra kısa bir geri dönüş yapmış ama olmamıştı. Neyse sık kullanılanlara alacaktım ama unuttum. Geçmişi de silmiş oldum. Bulabilirseniz sevinirim.

Orçun - tamer - yamaç - onur mete değil. Az bilinen bir adam.

Edit: mansur ark ve göktan da değil. Bunlar çok meşhur ya. Benim dediğim az bilinen bir adam.

Göksel de değil. Klibinde sadece yüZü görünüyordu.

edit: akın ve ali güven de değil.

edit2: aychovsky'nin dedikleri de değil.

mansur ark?

  • füt  (10.06.17 03:48:34)
Göktan var sonradan dönüş yapıp tutmayan.

  • uyusam iyi olur  (10.06.17 03:49:44)
  • marjory  (10.06.17 04:20:51)
Ali güven. Şarkısı da yolcu .

  • byburock  (10.06.17 04:50:11)
gürkan mı?

  • guzellige inancimi sarsan simgeler var  (10.06.17 06:19:47)
İlk aklıma Göksel Gonca geldi benim de, şarkı da Gönüllü Yazıldım olabilir gbi geldi. Onun klininde sırf yüzü vardı ve yüzünde de çene yarığı mı derker, çene gamzesi mi derler, ondan vardı. Diğer ihtimallerden bazılarını parantez içinde şarkıları ile vereceğim.

Yamaç (İnan Bana - Sen Bilirsin, ikinci şarkının klibinde oturarak gitar çalıyordu.)
Bay X (Sana Değmez)
Barış (Sarar Yine)
90'lardan en çok sevdiğim ve en az hatırlananlardan biri can kat'tı, George Nichael'a benzerdi, Çek Git diye de şarkısı vardı, hala çol severim.
Ateş (Çingene Ruhum)
Ah canım Ahmet de vardı ama o ünlüydü bayağı.
Tuğrul Arsever (öyle klipli bir şarkısı vardı ama adını ubuttum)
  • aychovsky  (10.06.17 07:36:45 ~ 07:43:04)
burak aydos?

  • balik kraker  (10.06.17 11:38:04)
fatih erdemci olabilir mi?

  • evde liyakat kalmamis  (10.06.17 12:36:33)
fatih erdemci olabilir mi?

bir isim daha var aklimda ama hatirima gelmedi, bulunca editlerim

buldum ufuk bigay mi?

bonus gokhan kirdar
  • exlibris  (10.06.17 12:42:48 ~ 12:45:31)
İlk harfini falan hatırlıyor musun?

  • uyusam iyi olur  (10.06.17 13:30:15)