Eski sevgilimin seks videoları

Hala bilgisayarımda
Açar açar izlerim.
Yanlış yapmış oluyor muyum

gelen cevaplara göre fikrimi belirtecem. taşlanmak istemiyorum.

ya da yazayım ya.

ilişkide belli bir seviyeye gelmiş kişiler bence seks videoları çekebilir. bu ilişkiye farklı bir fantezi ve heyecan katıyor bence. benim hoşuma giden bir durum.

yalnız ayrıldıktan sonrası sıkıntı ben olsam silerdim.
  • gliderpilot  (09.06.17 22:48:07 ~ 22:50:03)
Iste bunlari goren kadinlar sizi istemiyor, sonra Turk kizlari neden "kezban", neden erkeklere guvenmiyor... Haklilar bence.

  • Traveller  (09.06.17 22:54:13)
evet yanlış yapmış oluyorsun. bence sen de farkındasın, zaten aksini düşünüyor olsan gelip buraya sormazdın.

  • keçeli kalem  (09.06.17 22:54:58 ~ 23:27:33)
ben bir ara bir kızla görüşüyordum, kız fotoğraflar atıyordu sürekli.
sonra bir şey oldu kavgalaştık, ayrı düştük, kızgınlıkla saniyesinde sildim fotoğrafları. sonra da dedim ki "ulan niye sildim ya? bakardım."
lakin silmiş olduğum için de sevindim çünkü silmeseydim, bencil ve kalitesiz bir adam olduğumu düşünürdüm.
ha, diyeceksin ki; şimdi çok mu kalitelisin?
bilmiyorum.
bence sil. o görüntüler sen yabancı olmadığın, birlikte olduğun ve onun güvenini kazandığın içindi. artık her şey eskisi gibi değil. dolayısıyla görüntüleri de silmek gerek.
  • attirmayin makedonun kafasini  (09.06.17 23:01:49 ~ 23:02:22)
sadece izliyorsan evet, hayli yanlış.

  • baba jo  (09.06.17 23:08:27)
İzni var evet. Neden sileyim ki onu anlamadım?

  • sen bana gec geldin ben sana erken  (09.06.17 23:18:58)
Işine geldigi gibi degil de farazi düşünmek gerekir bence bu durumda. Yani şu an o videoları hâlâ elinde tutup izliyor olmani ister miydi bilseydi ? Bu izni sevgili oldugunuz sure icin, ayrilik durumunda silecegini farz ederek mi vermisti sadece yoksa su an bilse de bunu sorun etmeyecek biri mi ? Biraz böyle bakıp ona gore yapman gerekene karar verirsin.

  • aquarium  (09.06.17 23:39:57)
Yanlış. Zannetmiyorum ki bir türk kadını ayrıldıktan sonra videolarının sende durmasını ve senin izlemeni istesin, silmelisin bence.

  • powerpufgirl  (09.06.17 23:40:16)
insan doğası açısından normali, etik açıdan yanlışı yapıyorsun.

  • blatta hiberna  (09.06.17 23:43:48)
Kız ayrıldıktan sonra o videoları sil demediyse izlemenizde hiçbir yanlışlık göremiyorum.

  • inawen  (10.06.17 00:00:23)
seks videolari ne demek? sizin sevisirken olan videolariniz mi, kadinin sana sanal seks minvalinde attigi masturbasyon videolari mi?

eger ilkiyse rahatca izle, sen de varsin onun icinde. ikincisi icin de karsindakine sorman gerek. bazi insanlar hic onemsemez, bazilari icin cok rahatsiz edici bir durum olabilir. onemsemiyorsa gene sorun yok.
  • i drive the hearse  (10.06.17 00:05:54)
yanlışlık yok burada yanlışlık var yada sil diyenlere aldırma

  • empty bottle  (10.06.17 00:07:06)
Çok rahatsız edici bir durum. Yanlış kesinlikle.

  • duyond  (10.06.17 00:46:27)
video yetmez, aklındakileri de silmen lazım, çok ayıp. rahat ol kardeşim takma böyle şeyleri.

  • yeraltindan potlar  (10.06.17 01:32:20)
Kopyalayıp başına iş açtığında anlarsın durumun vahametini.
Yaş kaçta buraya soruyorsun bunları?
Klasik olacak ama, yakınların için düşünmediğini başkası için de düşünme..
  • 1adam  (10.06.17 01:57:42)