[]

aliexpress'ten neler alıyorsunuz?

Selamlar,

son zamanlarda alıp memnun kaldığınız şeyler var mı? yani asıl sorun şu siteye giriyorum, bakıp çıkıyorum.Bir türlü bir şey alamadım bugüne kadar.

Teknolojik olur, ev için olur, araba için olur. Neler alıyorsunuz merak ettim.

El altında link varsa o da ayrı hoş olur :)

 
çok şey aldım ama en son alıp da memnun kaldığım bu usb şarjlı lamba oldu. bisikletim için aldım.

s.aliexpress.com

app'ten alınca daha uygun fiyatlar çıkıyor bu arada.
  • violetsky  (09.06.17 22:47:11) 
arkadasimin dugunu icin baya dugun dekorasyon malzemeis alip hediye olarak gonderdim, keske daha erken yapsaydim diyorum gemiyle geliyormus umarim dugunden once ulasir :)


  • part time pollyanna  (09.06.17 23:24:08) 
su altı kamerası,telefon için flash,kolye bileklik,aklıma gelmeyen bir sürü şey aldım.bazen fotoğraftaki gibi olmuyor kalitesi o çok ucuz mallarda oluyor.eğer hasar filan varsa üründe direk dispute alabiliyorsun.sana şöyle söyliyeyim adamlar için puan çok önemli bu yüzden türk sitelerden daha güvenli.ama satıcısna da dikkat etmen lazım


  • birdposing  (09.06.17 23:37:53) 
dişe dokunur şu fareyi aldım ben de;

tr.aliexpress.com

bunun dışında ufak tefek devre kartı, entegre, rulman vs. alıyorum. 3 haftadır şehirdışındaydım, babam 10 tane paket oldu ne bunlar dedi dün telefonde (:
  • icim urperiyor  (09.06.17 23:57:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.