zemin kat- asansör bakım parası

yasal olarak zemin katta oturanlar bunu ödemek zorunda mı? ödemek istemiyoruz tabii ki çünkü kullanmıyoruz.

ödemek zorunda değilsek öğrenci nefretiyle dolu apartman sakinlerimize kanıt olarak gösterebileceğimiz haklarımız nelerdir?

Ödemelisiniz. Kat mülkiyeti bunu gerektiriyor.

  • iddaaci  (09.06.17 19:40:53)
kiracinin odememesi lazim ama yanlissam duzeltin de.

  • pide  (09.06.17 19:45:01)
Zorundasınız.

Çatı aksa onu da ödemek zorundasınız.
  • eeb  (09.06.17 20:08:29)
Bildiğim kadarıyla kiracı değil ev sahibi ödemesi gerekiyor.yanlissam duzeltin.

  • brnbrs  (09.06.17 20:23:11)
ödeyecen kardeş

  • empty bottle  (09.06.17 20:33:16)
ödeyeceksiniz elbette. apartman bir bütündür ve komşulara ortak dağılır bunlar.

  • kurnaz  (09.06.17 20:34:46)
komşuya çıkarken kullanmıyor musunuz? yoksa bizim komşumuz yok mu diyeceksin?

en güzeli bizim iş valla. aidatın içerisinde alıyoruz, kimse ses edemiyor.
  • blue eyes white dragon  (09.06.17 20:34:56)
Daha dur bu bir sey degil. Yakinda cati akitiyor diye para vereceginiz gunler gelecek

  • goodman  (09.06.17 20:39:02)
evet komsuya cıkarken de kullanmıyoruz. beş katlı apartmanda neden asansör kullanayım?

sırf sacma sapan bir seyler yazmıs olmak için cevap veriyorsunuz.
  • yuvarlanantencereninkapagi  (09.06.17 23:54:55)
ev sahibi ödemek zorundadır.
çatı asansör vb apartman giderleri tüm daire sahiplerini bağlar.

  • basond  (10.06.17 00:46:40)
daire sahibini neden bağlasın kiracıyı bağlar. aidatları kiracı vermek zorundadır. apartmana yapılan giderler mesela çatı aktı çatı değişecek derlerse ev sahibini bağlar. asansör aidatın içinde olduğundan ödemek zorundasınız.

  • copy paste  (10.06.17 01:59:58)