Booking'i çok özlüyorum

Otel bakıyorum şuan ama resmen bakamıyorum. Siz hangi siteden bakıyosunuz? Tarihleri seçtikten sonra toplam fiyat bilgisini, nelerin dahil olduğunu açık seçik yazan güzel bi site yok mu?

hotels. com ama booking ozlenior

  • maria puder  (09.06.17 17:57:02)
Agoda.com bana bookingi cok aratmadi

  • aquarium  (09.06.17 18:00:25)
hotels.com ama hicbir site bookingin yerini tutmuyor:(

  • theworldismine  (09.06.17 18:05:35)
hala daha mailleri geliyor garibimin.

elbet bir gün buluşacağız :/

o bıktıran reklamı aklıma gelmese trivago kullanılır dicem de o da olmuyor.
  • eeb  (09.06.17 18:17:55)
şuan booking üzerinden rezervasyon yapılmıyor mu vpn kullanarak?

  • durbikonusucaz  (09.06.17 18:21:28)
(bkz: zenmate)

5 dk da tüm dünya bedava...
booking kapandıktan sonra bile 5 defa rezervasyon yaptım.
  • paudi  (09.06.17 18:23:01)
Türkiye'deki otellere bakıyorum, booking göstermiyor ki
Vpn kullanmıyorum şuan tel.den bakıyorum

  • megalomaniac  (09.06.17 18:34:14)
Operavpn var bir şey değişmedi benim için.

  • catch the arrow  (09.06.17 18:34:39)
vpn kullanarak türkiye için arama yaptım. çıkıyor oteller. bilgisayarda opera kullanarak girebilirsin. kendi vpn'i var.

  • durbikonusucaz  (09.06.17 18:37:55)
booking.com üzerinden vpn ile rezervasyon yapabiliyorsunuz. orada bir sorun yok. ancak rezervasyon onayini aldiktan sonra, otelle bir görüşme yapip, konfirme almakta yarar var.

booking.com su anda yurtiçindeki otellerin, yine yurtiçinde bulunanlara kapali olmasi gibi saçma bir durum içinde.

booking.com üzerinden, dunyanin diğer yerlerindeki otellere de rezervasyon yapılabilir, orada sorun yok.

umarim, bu cile, en kisa surede biter.
  • for the record  (09.06.17 18:38:53)
tum rezevasyonlarımı tel ile yaptım...

  • paudi  (09.06.17 19:00:35)