Arabanın ön camı kırdım

Ortalama ne kadar fiyatı vardır opel astra araç
Ayrıca aynanın orda sensör vs var yağmur sensörü otomatik far sensörü değişince çalışmaya devam eder mi?

kasko yılda bir kez ücretsiz değiştiriyor.

  • illegalstar  (08.06.17 22:51:42)
Kaskosuz olcak malesef kasko yok şu anda

  • England  (08.06.17 22:55:16)
Garanti dahilinde ise değişebiliyor diye biliyorum. Yine hangi kasa ise facebook gruplarına da sorabilirsin.
En basit sorulara 40, 50.. ve daha fazla sayıda cevap geliyor
Eşinden çok arabasını mı düşünüyor bu araç sahipleri anlamadım gitti.
O gruplarda gelen sorulara cevap vermek için bekleyen gönüllüler ordusu var.
  • 1adam  (08.06.17 22:56:20)
Sensörler çalışmaya devam eder tabii. Ancak arabayı teslim alırken cama su dökerek vs test edin, dikkatsiz davranabiliyorlar. Başıma geldi oradan biliyorum.

  • fin  (08.06.17 23:00:46)
Bi yere sordumda beni mi sikiyolar anlamadım 3000 tl istediler orjinal cam dediler:/

  • England  (08.06.17 23:02:25)
Sensörlü camlara 1200 civarı fatura kesmişlerdi kaskodan. Yan sanayi 300 e kadar bulmuştum. Çık isterlerse çıkmacılara da bakabilirsin.

  • insomnia  (08.06.17 23:07:27)
yasadigim sehirde malesef her sene cam degistirmek zorunda kaliyoruz, buzlamaya karsi yola kum atiyorlar. orijinal camlar cok pahali ben yan sanayi taktiriyorum, sensorlerde bir sikinti olmaz eger kablolari zedelemezler ise ki benim basima bir kere geldi, kablolari kesmis elemanlar cami degistirirken. bir sekilde test edebilirsen iyi olur. birde arabayi ilk 1-2 gun yikamaman ve kapilari sert kapatmaman gerekiyor, cam yerinden oynamasin diye.

  • cooperr  (08.06.17 23:23:11)
kasko yaptır. 2 gun sonra kaskodan degiştir. hem kaskonda olmuş olur. hemde az para vermiş olursun.

  • paudi  (08.06.17 23:39:59)