[]

part-time işler

öğrencilik senelerinde, mezun olmadan yani herhangi bir belgelenmiş niteliğe sahip olmadan yaptığınız part-time işler nelerdi? en iyisi sizce hangisiydi ve neden en iyisiydi?
 
özel ders vermek, garson olarak çalışmak, ipsos gibi araştırma şirketlerinin reklam çalışmalarına katılmak(aradasırada oluyordu, ticket çeki veriyorlardı)

özel ders en temiziydi.
  • bendensin  (08.06.17 17:14:59) 
Dil okulunda part-time eğitmenlik, fuarlarda tercümanlık, internet assessorluk.

En iyisi internet assesor'du çünkü hem evinden çalışıyorsun hem de parası çok iyiydi.
  • peggy  (08.06.17 17:20:44) 
ben de assessorluk olayına girmiştim. google sonuçlarını değerlendirmiştim falan, sonra o parayla iphone almıştım. 2 ay mı ne yaptım ama.


  • passion rules the game  (08.06.17 17:30:05) 
pizzacıda kasiyerlik.

1. sınıftayken 1 sene boyunca yaptım. parası fena değildi o zamana göre ama çok vaktimi alıyordu. birçok dersten kalınca bıraktım.

gene de bence iyi ki yapmışım. ünlü bir pizzacıydı ve çok insan tanıdım. ünlüler ve ceo'lardan oluşan bir çevrem olmuştu o yaşta :D
  • istanbul kanatlarimin altinda  (08.06.17 17:55:36) 
öneriler maalesef yetersiz geldiği için tekrar canlandırıyorum bu duyuruyu. alternatif çalışılabilecek başka pozisyonlar varsa, dinlemedeyim.

türkiye'nin ekonomisinin ve patroncu düzenin de aq.
  • i drive the hearse  (24.06.17 18:51:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.