En iyi yaptığınız şeyler nedir

Mümkünse 1 tane
Ama çok iyiyseniz fazla olabilir

Cevap veriyorum​: sakin bir havada okyanusta binlerce tonluk gemi ile ilerlerken, kırlangıca çıkıp etrafı seyretmek

işime gelen şeyi yapmak.

  • floydian  (08.06.17 16:41:42)
iyi araba kullanıyom. 5-6 senedir sürtme dahil kazam yok.

  • zgrydn  (08.06.17 16:43:47)
çok pis uyurum, tembelim

bir de bir ortamda söylenmeyecek tek şeyi bulup ortaya çok iyi yapıştırırım, rezil ederim kendimi
  • passion rules the game  (08.06.17 16:44:42 ~ 16:44:49)
Teknik Analiz

  • primetime  (08.06.17 16:45:22)
mizahım kuvvetlidir,güldürürüm.

  • since1907  (08.06.17 16:46:41)
çok stresli gergin ortamlarda aşırı sakin dururum .

  • devilone  (08.06.17 16:48:35)
Barıştırma. Arkadaşları barıştırma, sevgilileri barıştırma, hayatla barıştırma.

  • norek  (08.06.17 16:53:46)
Oo hava mı atıyoruz? Çok iyi ingilizce konuşuyorum ben de, amerikalılar amerikalı sanıyor.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (08.06.17 16:54:18)
dil öğrenmek olabilir. gerçi iyi konuşabildiğim tek yabancı dil ingilizce ama nasıl desem, yabancı dil öğrencisiydim ve bu konuda gerçekten yetenekli olduğumu söylerler. algılama, kavrama, hiç aşina olmadığım dilin kendine has mantığını kapma konusunda vs. ekim 2016'dan beri rusça öğreniyorum, aynı şeyi rusça hocam da söyledi, hatta laf aramızda "bunca yıldır öğretmenlik yapıyorum, böyle manyak bi şey görmedim" demişti bir keresinde eheh, çok mutlu olmuştum. ingilizceyi de rusçayı da benden çok çok iyi bilen insanlar muhakkak vardır, o biraz da pratik işi ama anlama konusunda gerçekten çok iyi olduğumu söylüyorlar.

bu arada şu ayrımı iyi yapmak lazım: ben kendi becerebildiklerim içinde en iyisini söylüyorum. yoksa 5 dili çatır çatır konuşan binlerce, belki yüz binlerce insan var. ben kendi yapabildiğim dört şey varsa, içlerinden en iyi olduğumu söylüyorum. kendimi kendimle kıyaslıyorum yani, dünyanın geri kalanıyla değil. öyle yapacak olursak zaten 7 milyar insandan 6.9 milyarını hiçbir işe yaramayan çöpler olarak kabul etmemiz gerekir.
  • der meister  (08.06.17 16:56:21)
Bi de iş bağlama. Hiiiiç tanımadığım, mümkünse yabancı herhangi birini ver yanıma. 3 saatte neye istiyorsan ikna ederim. Sosyal mühendislik baby!
Kesinlikle kaçmaz.
Hiçbir müşteriden eli boş dönmedim.
  • norek  (08.06.17 16:57:50 ~ 16:58:51)
yaptığım iş her ne ise eksiksiz ve kusursuz yaparım, çevremdekiler tarafından en çok söylenen bu.
teknik uzmanlık dersen bi ara autocad'de ışık hızında çiziyordum. rölöve alma işini de iyi beceririm. bir de obsesif cleaners'daki gibi deli detayda temizlik yapabilirim, eski okb günlerimden kalma alışkanlık olduğu üzere.

  • manuel mandalina  (08.06.17 17:01:15)
sakinliği korumak.

bir de topluluk önünde konuşma yapmak. hiç bilmediğim bir konu hakkında bile yüzlerce kişiye 1-2 saat hazırlanıp akıcı ve ilgi çekici bir konuşma yaparım.
  • la rana  (08.06.17 17:10:20)
bir şey yapmamak

  • nodrama  (08.06.17 17:24:19)
çok iyi yemek yaparım. mutfak konusunda baya sağlamımdır

  • oscar  (08.06.17 17:32:46)
uyumak

  • mirty  (08.06.17 17:37:30)
çok iyi flört ederim. valla

  • qazaqwsx  (08.06.17 17:49:43 ~ 17:51:40)
Çok kolay iş kuruyorum.sıkılınca birine öğretip tekrar başka iş kuruyorum.potansiyeli olan bisürü arkadaşımı memuriyetten kurumsallıktan soğutup ticarete sokmuşumdur.ama sadece potansiyeli olanları.

  • a r a m i s  (08.06.17 18:15:53)
Nisancilik. 200m'de durbunsuz nokta atisi. Silahta problem yoksa kacirmam 200metreye kadar. (200m nedir yaw demeyin, hedefin kendisi zor goruluyor o mesefaden:)

Hizli cizim yaparim +1

Taklit. Bazi insanlarin taklidini guzel yapiyorum. Askerde de bazi rutbelilerin sesini taklit edip cok trolledim milleti:D
  • stavro  (08.06.17 19:14:03 ~ 19:15:01)