[]

BTK üzerinden şikayette bulunmak sonuca ulaştırmıyor mu?

BTK üzerinden Avea'ya şikayet oluşturmuştum ancak meğerse bu şikayeti olduğu gibi Avea'ya gönderiyorlarmış. Onlar da salakça bir cevap yazmış. Ee sonrası yok. Ne oldu şimdi. kimi kime şikayet ettik? Bundan sonra yapabileceğim bir şey yok mudur?
 
ben de denedim, dediğin gibi bir sonuç çıkmadı. tüketici hakem heyetini deneyecektim ama gitmeye hiç vaktim olmadı.


  • doxanikee  (08.06.17 13:02:46) 
İki defa şikayet gönderdim; ikisinde de çok kısa sürede olumlu sonuç aldım. Hatta Ttnet talebim olmamasına rağmen eve teknik servis göndermişti.


  • auroraaurora  (08.06.17 13:06:24) 
çözüm bu değildir falan yazın. veya işte talebinizi. ben de genelde btk'dan şikayetlerden sonuç aldım, tırsıyorlar gibi. bir şikayetime bütün yönetmeliği, ilgili maddeleri falan göstererek cevap vermişlerdi. :) ama ellerinden gelen bir çözüm yoksa öylece kalıyor.


  • passion rules the game  (08.06.17 13:21:06) 
Halkbank'ı şikayet etmiştim. Bir aydır çözmedikleri sorunu, şikayet sonrası, şıp diye çözdüler. Onların cevabını tekrar BTK'ya gönderip, sorunu çözmediklerini belirtin.


  • agluna  (08.06.17 13:29:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.