[]

bu hayrettin nasıl geçiniyor

Şu "komik" çocuk hayrettin var ya, sürekli o ülke senin bu ülke benim geziyor.
Nasıl geçiniyor bu eleman. dert oldu bana hahaha:) 
2000'li veletler bile YouTube gibi platformlardan binlerce lira para kazanıyor. Hayrettin'e neden şaşırdın ki?


  • her seye atarlanan adam  (08.06.17 13:59:38) 
ben hiç ama hiç komik bulmuyorum kendisini, hatta oldukça itici.

ama zamanında ekrana çıkmış herkes hatırı sayılır paralar kazandılar. sallıyorum en tırt programı yapan insanlar bile zamanında ayda 100 biner dolarlar filan aldılar tvlerden, şimdi biraz düşmüş bildiğim kadarıyla. bu elemanda o zamanlardan parayı iyi yatırımlara koydu ise şu anda onu kullanıyor olabilir.

merak edip youtube hesabına baktım 1 milyon kişi varmış, ay ben şok.

her videosu ort 500 bin izlenmiş, youtube'dan da hatırı sayılır para kazanıyordur şu anda. reklamlardan değil, özel anlaşmaları oluyor youtube ile bu kişilerin.
  • kurnaz  (08.06.17 14:07:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.