@arnold'un genellikle en son cevap veren olması

bi benim mi dikkatimi çekiyor, yoksa bana mı öyle geliyor?

sana öyle geliyor sanki.

kendisine sıklıkla +1'lerimle katıldığım için, genelde arkasından yazıyorum.
oradan biliyorum yani.
  • blatta hiberna  (08.06.17 12:21:31 ~ 12:55:46)
ben dikkat etmemiştim
konuya göre muhabbete göre denk gelmiş de olabilir. Muhabbet bittikten sonra(konu açıklığa kavuştuktan sonra) da gelmiş olabilir. Yada ağam senin lafının üstüne laf olmaz diyenler de çıkıyor olabilir(aşskdaşlskd).

  • basond  (08.06.17 12:22:39)
Öyle denk gelmiştir, benim dikkatimi çekmedi. Daha dün bir soruya hemen cevap vermişti mesela.

  • peggy  (08.06.17 12:25:24)
Akşam açılan duyurulara sabah ya da öğlen yazıyor, başlık popülaritesini yitirmiş olduğu için de yeniden dönüp kimse bakmıyor.

  • yirmisantim  (08.06.17 12:34:58)
Benim de dikkatimi çekmişti ve sormuştum, sabahları duyuruya girdiği için öyle.

  • cabiday  (08.06.17 12:48:35)
Valla ben sporla ilgili soru sordugumda angelus ve arnold'dan cevap gelmeyince cok uzuluyorum. Dunde soru sordum angelus cevaplamis arnold cevaplamamis. Sabah baktim Arnold'da cevap atmis. Sevindim mk.

  • duyurumvar  (08.06.17 13:17:19)