Kreatin sac dokermi

Kullanip saciniz dokuldu mu veya hizlandimi?

Kreatin dediğin şu bildiğimiz kreatin, aminoasit olan kreatinse ben şahsen şahit olmadım böyle bir olayına, kullandığım tek supp. kendisi.

  • angelus  (07.06.17 22:08:37)
Bir aminoasit almak neden saç döksün ki? İçinde protein olan besinlerde bolca var zaten, nasıl bu kanıya vardın?

  • diffarentiationation  (07.06.17 22:41:48)
2 gün önce Jim stoppani cevapladı, kesin olarak döker ya da dökmez denilemez ama dolaylı olarak etkileyebilir diyordu m.youtube.com

Bu arada 6 yıldır düzenli kullanıyorum ve dökülme falan Yok ekstra hızlı bir şekilde.
  • candanag  (07.06.17 23:20:51 ~ 23:22:10)
yok oyle bir sey. keratin desen ayri. kreatin o.

  • gizli vezne  (07.06.17 23:21:05)
Aminoasit evet. Yani tek bir arastirma uzerinden boyle bir kaniya varilmis. DHT degerini %50 arttiriyormus ve genlerin yatkinsa sac dokuyormus. Ne kadar dogru tabi bilinmez sonucta herseyi soyluyorlar :) Sadece burda kullanipta saci dokulen oldumu bunu merak ettim.

  • duyurumvar  (08.06.17 00:24:43 ~ 00:24:56)
Kreatin dediğin şey normalde vücutta sentezlenen bir aminoasit, dışarıdan subb. şeklinde aldığın kreatin de, bir servisinde 5 gram protein bulunan bir ürün. Öyle bir olayının olacağını sanmıyorum, olsa yediğimiz etten gelen kreatin nedeniyle de saçımız dökülebilirdi.

  • angelus  (08.06.17 00:29:45)
Kreatinin DHT dönüşümünü arttırabileceğini iddia eden çalışmalar var. Kelliğe yatkın bir genetiğin varsa kreatinin bunu hızlandırması olası.

  • arnold schwarzeneger  (08.06.17 11:04:41)