ilk iş hediyesi

ilk maaşım oldu, anneme babama bi şey yapayım istiyorum aynı şehirde değiliz ama yemeğe falan götüreyim desem götüremem. Tatlı falan mı yollatsam eve napsam. Maaşım da öyle aman aman yüksek değil ayırabilecek bütçem 200 tl falan

anneye mutfakta kullanabileceği babaya ise gömlek kravat gibi birşey alabilirsin.ya da evin ihtiyacı ne ise onunla alakalı bir eşya olabilir.

  • mukon  (07.06.17 16:29:37)
ya böyle naif sorulara istemsiz gülümsüyorum, ne güzel düşünmüşsünüz :) gaziantep koçak'tan baklava yollayın bence, afiyetle yesinler. memleket ziyaretinde de güzel bir yemeğe götürürsünüz, anne baba için düşünmeniz yeter çünkü.

  • evde liyakat kalmamis  (07.06.17 16:32:25)
Yiyecektense kalıcı bir şey daha anlamlı olur sanki yıllar içinde hep hatırlanır. Evde yaşam kalitelerini artıracak bir şeyler alabilirsin mesela benimkiler ekmek yapma makinesi istiyor bunun gibi bir şeyler.

  • pastörizesüt  (07.06.17 16:33:05)
Baklava güzel fikir. Ben de tatlı almıştım aileye ama anneme ayrıca güzel bir yüzük almıştım.

  • chitosan  (07.06.17 16:36:03)
evde vardir bir eksik gedik, bir suredir ertelenen bir tamirat vs.
tatliya karsiyim. yemege de memlekete gittiginde gene cikarabilirsin.

  • jimicik  (07.06.17 17:34:37)