yan sanayi iphone 5s ekran

merhabalar,

daha önce defalarca iphone 3g ve 4-4s ekranları değiştirdim. tabii hepsi orijinal olmayan ekranlardı, bugüne kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım, fark da anlaşılmıyor. tek sıkıntı galiba daha dayanıksız oluyor ekran çabucak kırılıyordu. şimdi kız arkadaşımın 5s telefonunun ekranı kırıldı, servis 550tl. ben alıp yaparsam garantisini de bozacağım için endişe ediyorum. orijinal olmayan 5s ekranı kullananlar yorumlayabilir mi acaba, var mı yaşadığınız problem?

benim garantim bittiği için gittim yan sanayi taktırdım, evvelden de olan bazı tuşları geç algılama problemi vardı ara ara (özellikle şarjdayken) yaşadığım. hala var. onun dışında problem yaşamıyorum.

  • evde liyakat kalmamis  (07.06.17 13:46:37)
Ekranin ustunde baslayan golgelenme sorunu olmuştu bende. Gittikce ton farki olusmustu

  • goodman  (07.06.17 13:47:20)
dokunmatik problemi-basıp uzun süre bekleme-, kenarlardan ışık sızması, gölgelenme gibi problemler gördük.

  • zebragibi  (07.06.17 13:52:27)
ankarada 130 liraya yan sanayi taktırdım bir kaç kere. Dokunmatik vs hiç bir sıkıntı yaşamadım. Tek sıkıntısı sonraki düşmelerde daha çabuk kırılıyor.

ama 4 kırmaya anca orjinal servis fiyatı oluyor:D
  • PoscheN  (07.06.17 18:53:35)
sonnucu yazayım: 55tl'ye gittigidiyor'dan ön panel alıp telefona taktım, gözle görülebilir bir sıkıntısı yok,tam 10 katı verip serviste yaptırmaya hiç gerek yok. 50tl ye alıp bilen birine taktırın. yukarıda da dendiği gibi sadece bu ekranlar daha çabuk kırılıyor, 3g ve 4-4s'lerden biliyorum. 5s nasıl çıkacak sağlamlık açısından bakalım.

  • dysbaricosteonecrosis  (24.06.17 20:11:54)