[]

iphone 6s aldım içinde hangi sürüm olacak?

dün siparişi verdim bugün elime ulaşmasını bekliyorum. peki ios 11 ile mi gelecek? ben ios 11'i istemiyorum. ios 10 kullanma gibi bir olasılık var mı?
 
Telefonu ilk açtığında güncellenebilecek en son OS e güncelliyor diye biliyorum. Üzgünüm.

E 11 daha çıkmamış. o zaman sorun yok.
  • fyodor dostoyevski  (07.06.17 13:08:23 ~ 14:08:19) 
İos 11 daha çıkmadı. İos 10.3.2 ile gelecek büyük ihtimalle. Zorla güncellenmesi gerekecek gibi birşey de yok.


  • shenergy  (07.06.17 13:29:47) 
www.apple.com
bakın orada biraz altta sonbaharda sizinle yazıyor ios 11 için. henüz çıkmadı yani.

  • golgi aygıtı  (07.06.17 13:50:39) 
içinden ios 11 çıkmaz elbette.
merak ettim neden ios 11 istemiyorsunuz?

  • burya  (07.06.17 13:57:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.