Havuzda gözlük buyuklüğü

Merhaba

Havuzda yüzmek için hangi gözlüğü önerirsiniz?

Decathlona baktım bir snorkel tarzı dev gözlükler bir de yüzücülerin kullandığı ufak çerçeveli olanlar vardı.

Hangisini almak daha mantıklı acaba?

Saygılar

havuzda küçük olanları öneririm. büyükler deniz için genelde. ama kesin bir ayrım yok bence. hangisini istersen. fakat atlarsan dikkat et büyükler yüzüne zarar verir.

  • andy kaufman  (06.06.17 22:09:48)
şnorkel tarzı olanlar havuz için değil. sakın alma.
şuna benzer gözlükler yarışlar içindir, uzun süre gözde kaldı mı sıkar:
urun.n11.com
ideali şu linkteki training tipi uzun mesafe gözlükleridir:
www.decathlon.com.tr
  • filteria  (06.06.17 22:13:41 ~ 22:14:39)
marka olarak speedo veya arena.

en pahalı olanlarından birini al ne yazık ki bu işte pahalı = iyi.

www.barcin.com

aşağıdaki de benim kullandığım. beklediğimden iyi çıktı açıkçası ilk kez arena gözlük olarak bunu almıştım yine arena alabilirim.

www.barcin.com

edit: bir dahaki gözlüğümü büyük ihtimalle yine ilk linktekinden alacağım. en iyisiydi şimdiye kadar.
  • floydian  (06.06.17 23:11:57 ~ 23:14:22)
bana kalırsa decathlon'un sattığı en ucuz ufak gözlüklerden al geç. sık yüzen insan değilsen işini çok uzun süre görür.

büyüklere girme.
  • babilbaligi  (07.06.17 10:02:42)
profesyonel antrenman yapmayacagin icin bence de babil +1 decathlondan kucuklerden al gec. buuyukler deniz icin. dev ekran, etrafi gor diye. havuzda o kadar muhim degil o. yalniz kullanmadan once bugu yapmasin diye cama tukurursun ya, onu yaparken tirnaginla cami cizmemeye ozen goster.

  • jimicik  (07.06.17 10:36:53)