[]

Yol şarkıları

Yarın sabah izmirden Fethiye'ye motorla yola çıkacağım. Genelde yolda dinlediğim geniş bir listem var ama listeyi genişletmek adına şarkı önerebilir misiniz?
Tarz tip tür farketmez. Yolda güzel gitsin yeter..
Yolda vazgeçilmezleriniz neler,
Desteğiniz için şimdiden teşekkürler.

Not: Apple muzik listesi varsa bildiğiniz onu da verirseniz şukela olur.

 
spotify da bunun için onlarca liste var bi kontrol et.


  • Hendrix'e tapan adam  (06.06.17 19:04:50) 
rocky iv soundtrack tek başına yeter.


  • sporty  (06.06.17 19:24:47) 
Spoty kullanmıyorum. Apple müzikte de var ama listeme eklemelik tek tek şarkı önerisi bekliyorum..


  • erty_ksk  (06.06.17 19:45:17) 
kazım koyuncu iyi gider


  • durbikonusucaz  (06.06.17 21:18:58) 
güncel olarak rag'n'bone - human


  • dreadplayer  (06.06.17 23:01:11) 
çocukluğumdan beri müzikle uğraşıyorum, koloratür sopranoyum. son 2 senedir kendi bestelerimi yapıyorum ve onları tanıtmak için uğraşıyorum. şu aralar yerel radyolarda çalmaya başladı.

eğer beğenirseniz belki ekleyebilirsiniz. bu bana gerçekten çok destek olur ama daha önemlisi beğenilmiş ve benimsenmiş olmanı beni mutlu eder.

TÜR: ALTERNATİF/INDIE POP

Arin -(git: youtu.be)
Uzak - (git: youtu.be)
  • mirror of erised  (23.07.19 15:37:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.