[]

Bilgisayarın şarjı kapalıyken bitiyor

Merhaba. başlıkta belirttiğim şey mümkün mü acaba? benim chromebook denilen sadece yazı okumak için kullandığım bi bilgisayarım var. örneğin %70'de kapatıyorum, kapağı indiriyorum açtığımda şarjı yüzde 30 falan oluyor. daha yeni aldım 2-3 aylık sayılır.

Bataryalık bir durum olabilir mi


 
tam kapanmadan kapağı kapatıyorsan uykuya geçip şarjdan yiyor olabilir.


  • himmet dayi  (05.06.17 23:25:00) 
uykuda şarjdan o kadar yememesi lazım. normal kullanımda nasıl gidiyor şarjı? %70 iken komple kapatıp hemen arkasından açınca yine düşüyor mu?


  • icim urperiyor  (06.06.17 00:08:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.