yazıcı/fotokopi makinesi

avukatlık bürosunda kullanılacak, öneriniz var mıdır? kriterler çok uğraştırmasın, aşırı pahalı olmasın.

brother mfc-1911w kullanıyorum memnunum

  • eleutheiros  (05.06.17 13:48:39)
kyocera dan memnun kalmıştık. çift taraflı baskı yapabilen modeli ama model no unuttum. 5000tl gibi bişeydi fiyatı. brother dan da memnun olan çok duydum. alırken ucuz toner de satıyorlar. o kampanyadan da faydalananın mutlaka.

  • tukenmez adam  (05.06.17 15:27:21)
kyocera biraz pahalı kalır ama en iyisi odur. daha uygun oki'nin çözümleri var tam dolu tonerle falan geliyor.

  • delidir yakalayin  (05.06.17 17:53:12)
fax gerekiyor ise canon mf 237w gerekmiyor ise 232 modeli işinizi görür.

2400 sayfa toneri var. brotherlar 1000 sayfa basıyor ve drum ünitesi harici. canon un size maliyeti muadil toner ile 25 tl falan olur.
  • sabirstone  (05.06.17 18:27:44)
çok fotokopi çekmeyeceksen böyle şeyler de var:
www.hepsiburada.com

  • supermatik  (05.06.17 18:36:55)
sabirstone+1.

diğer yandan epson veya hp'nin mürekkep yüklemeli modelleri de işinizi görür. resmen birer ekonomi canavarı ve çalışırken dahi mürekkep dolumunu kendiniz devirip dökerek yapabiliyorsunuz.
  • babilbaligi  (06.06.17 11:39:05)