Uçan yazar geri gelir mi ?

nickini vermek istemediğim bir yazar kısa bir süre önce uçmuştu, bir baktım geri gelmiş hem de bütün entryleri ile. Bu mümkün mü ? mesaj atmak istemiyorum, zaten büyük ihtimal mallar listesindeyimdir.

(bkz: eksi sozluk genel affi)
(bkz: mallar listesindekiler icin genel af ilan etmek)

gelebiliyor evet. ben de rastlamıştım bir kaç kişiye uçup uçup gelen.

  • pispinti  (25.08.07 00:04:16)
hakikaten yanli$ bir $ey varsa geri gelebiliyor diye biliyorum.
ileti$im butonu var, malum.
bir ornek de, 'yersen'.
  • sourlemonade  (25.08.07 00:05:46)
(bkz: telvin/@ssg)

  • agk  (25.08.07 00:30:36)
galadnikov +1. ayrıca örnek bkz: sozluk.sourtimes.org

  • yersen  (25.08.07 00:30:37)
bende gittim geldim ama direk ssg ile konuşmuştum hatta benimle aynı durumda olan bir yazar daha vardı. ama dönünce karma falan gitmiş oluyor tabi.

  • can itin  (25.08.07 01:19:11)
Ohooo, uçtuktan sonra geri gelen onlarca yazar var..

  • flawless victory  (25.08.07 01:26:07)
ben de rastladım bi tanesine... forrestgump mıydı neydi dallamanın nicki... bi de şurda marifet gibi anlatmış uzun uzun... #9754849

  • forrestgump  (25.08.07 01:49:10)
ben de gidip gelenlerdenim. nedeni de "kişisel bilgilerimi güncellememek" idi. o sıralar kişisl bilgiler ayarlar'dan güncellenmiyordu. sözlüğe ilk kayıt olurken yazılıyordu ve değiştirilemiyordu. ben sebebini anlayamadığım bir şekilde uçtuktan sonra ssg ile birkaç kez mailleştim (hala durur bu mailler) ve kişisel bilgilerimi güncellemediğim için uçtuğumu öğrendim. benim uçma tarihim, (bkz: #7102016) entry'sinin girildiği tarihten beş gün önceydi. durumu bizzat ssg'ye açıkladım ve haklı görüldüm. entry'ler gitti ama olsun.

  • kibritsuyu  (25.08.07 08:32:02)