[]

Okuldan Atılma

2013 girişli biri, hazırlık + 4 yıllık bir okuldan ne zaman atılır?

2014 + 8 yıl mı? (Yasa 2014'te çıkmıştı)


 
Okulun lisans yönetmeliğini okuyunuz.


  • manuel mandalina  (04.06.17 18:02:53) 
Okulun lisans yönetmeliği mi? Yök'ün karar verdiği bi' mevzu değil mi bu?


  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (04.06.17 18:04:25) 
2014 + 8 (hazırlık olmasa 7 idi)


  • nrmnm  (04.06.17 18:15:56) 
2014 öncesi sayılmıyor, meben ilgili mevzuatı okumuştum. Benim aklımda 7 yıl olarak kalmış ama 8 olması benim için çok daha iyi :)


  • ol dedim olmadı  (04.06.17 18:42:33) 
aflara dair kararlar yök'ten çıkıyor ama okul senatosu toplanıp karar alıp yönetmeliğe yansıtıyor. bana bunu sorana kadar seninkine bakmıştın mesela :) yönetmelik dediğin 2 sayfa bişey zaten. üşeniyorsan okulunu söyle, bakıp cevabı söyleyeyim sana.

@bonis, öyle olmayabiliyor. mesela bizim lisansüstü yönetmelik yeni değişti. değişen yönetmeliğe göre halihazırda yeterliğe girme için daha önlerinde dönem hakkı olanların son dönemi sayıldı bahar dönemi.
  • manuel mandalina  (05.06.17 12:15:05 ~ 12:15:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.