Onur Ünlü Uzmanları(görünen adam)

Şimdi ahali Onur Ünlü, genelde projelerini yıllar önceden spoiler veren bir adam. projelerinde hep birbir ile ilişkili şeyler bulmak mümkün. şimdi ben şöyle bir şey hatırlıyorum ya "sen aydınlatırsın geceyi" filminde, ya da "itirazım var" filminde bir karakter ötekine "normal olan nedir, mesela herkes görünmez olsa da, bir sen görünür olsan." gibi bir şey söylüyordu. o sahneyi arıyorum. hangisindeydi, tam hangi sahnedeydi ?

hatırlayan var mı? büyük ihtimalle sen aydınlatırsın geceyi filminde geçiyordu. orada bir yarı saydam güvenlik görevlisi, bir de normalde görünmez ama sadece aynalarda görünen bir ilkokul öğretmeni var cemal'in.

?

Sayılan filmleri izlemedim lakin alıntı çok tanıdık geldi. Güneşin Oğlu olabilir mi acaba?

  • devilred  (04.06.17 17:44:36)
Uzmanı değilim ama dediğiniz sahne çok büyük ihtimalle sen aydınlatırsın geceyi'dendi. Bir sahne vardı cemal "biz olmasak ne olurdu ki?" temalı bir konuşma yapıyordu. oradan olabilir belki. tam hatırlayamadım o sahneyi.

  • ravenclaw  (04.06.17 19:25:20)
leyla ile mecnun'da görüncek adam vardı.

  • Apocalypse  (10.06.17 18:12:43)