[]

Minimal yüzükler

Merhaba fotoğraftaki tarzda bulabileceğim altın yüzükler satan tasarım dükkan yada web sitesi biliyorsanız yazar mısınız arkadaşlar ?
 
Herhangi bir kuyumcuya göstersen yaparlar, yoğun bir model değil. Mağazalardan daha uyguna halledersin hem.


  • uzunuzunilgi  (04.06.17 16:06:19) 
Zet.com'da minik detaylı yüzük ya da ince yüzük kategorileri altında birkaç benzeri var. Bir de lidyana'da yüzüklere göz atın orada nokta atışı yapamam ama görmüştüm.
Son olarak ben swarowski'den aldım birkaç ay önce ilk görseldekinin oldukça benzerini.

  • kullanıcıadımbuolsun  (04.06.17 18:13:55) 
@kullanıcıadımbuolsun ne kadara aldın swarovski den? @uzunuzunilgi bu baktıklarım 400-800 civarı,bana daha pahalı yapar gibi geldi kuyumcu


  • neda22  (04.06.17 18:57:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.