hayvan satmak

yasak değil mi bu? öyleyse nereye şikayet edelim?

Yasak degil.bazi belediyeler musade etmeyebiliyor sadece.

  • duptıs  (04.06.17 12:56:03)
Facebook'ta bireysel olarak köpeğini satan bir arkadaş gördüm.

  • yuvarlanantencereninkapagi  (04.06.17 12:56:17)
Petshoplarda satisa dair bir yasak yok,kosullari uygunsa satabiliyor,sadece bazi belediyeler musade etmeyebiliyor,petshoplarda bakin satmiyoruz cok siriniz biz gibi bir tutumlari var ama git cins kedi kopek sor abi bi arkadasmda var aslindaya donuyor konu.

Bireysel hayvan satisina dair hic bir kisitlama yok.

Ben evcil hayvanlarin her turlu alim satimina karsiyim.ama halam bunun aksini dusunuyor.evinde cok sayida cins hayvani var ve bunlarin yavrularini ucretsiz verdiginde insanlarin hic bir bedel odemeikleri icin rahatca sokaga attiklarini dusunuyor.bu konuda haklida aslinda sezonluk kopek alan insanlar var ,cok yakinimizda varlar.olabildigince pahaliya satiyor kendisinden yavru istendiginde,ne kadar pahali o kadar cok bakarlar dusuncesinde,uzucu olan genelde onun hakli cikmasi.
  • duptıs  (04.06.17 13:10:00)
yasak değil. kadıköy belediyesinin kendi uygulaması da idare mahkemesinden geri döndün.

  • müftü  (04.06.17 13:31:23)
Egzotik veya nesli tehlikede olan hayvanların satışı yasak galiba.

  • atomunicindekiduraganelektrondalgalari  (04.06.17 14:24:06)
cok bilgim yok ama belki vergi kaciriyor gibi sikayet edebilirsiniz?

  • bir varmis bir yokmus  (04.06.17 14:40:24)