harry potter kitaplarini tekrar okusam mi?

selam,

ne zamandir boyle acayip isteklice kitap okumuyorum. cok cok az kitap okudugum sure. az once fantastik canavarlari izledim tekrar, icime harry potter kulliyatini bastan okuma istegi geldi. ilk kitaplari ilkokulda falan okumusumdur.

okunabilecek, faydali da olan, onlarca kitap varken gidip harry potter'i okumam kotu bir sey mi? okumak istiyorum arkadas...

Sana kendini iyi hissettirecekse tekrar oku tabii okumanın nesi kötü olacak.

  • angelus  (04.06.17 12:05:49)
Değil okumanın kötüsü olmaz.

  • gozu acik sevisen yahudi  (04.06.17 12:16:08)
hocam yanlış anlamazsan bu nasıl bir sorudur? her şeyi geçtim neden kötü olsun tekrar okumak? hayatı bu kadar iyi kötü ekseninde yaşamamanı tavsiye ediyorum. seriyi de oku yeniden.

  • makarnavodka  (04.06.17 12:22:28)
üçer kez falan okudum sanırım tüm kitaplarını farklı farklı dönemlerde, hepsinden ayrı keyif aldım. ayrıca kitaptan fayda gözetilmemeli bence. oku gitsin

  • nundu  (04.06.17 12:24:57)
çok kötü bir şey. duymamış olayım

  • dafuq  (04.06.17 12:25:00)
Ya ayni dusunce bende de oluyor. Simdi okunmus kitabi okumak yerine okunmamisi okusam zamanimi daha iyi degerlendirirmisim gibi geliyor. Buna ragmeb harry potter i ikinciye okudum gitti cok da keyif aldim. Oku bence.

  • rayde  (04.06.17 12:30:15)
Ben ilk kitabi 15 sene once okumustum, ondan beri tüm kitapları 3-5 kez okudum heralde. Artik bastan sona okumuyorum ama canim sikildiginda her kitabin sevdigim kisimlarini falan okuyorum, oku sen de nolucak. Cok keyiflidir.

  • duru arsnova  (04.06.17 13:29:15)
ikinci yorumu yazıyorum am abi de şöyle düşün, 7 kitabı okuduktan sonra gelen kitap okuma isteğiyle başka okumadığın kitapları da okuyabilirsin mesela. 7 kitap tutsa tutsa max 1 ay tutar, sonrasında da diğer kitaplara geçersin

  • nundu  (04.06.17 13:38:12)
Oku <3

  • mutlusismankedi2015  (04.06.17 13:49:48)
kitap okuma isteğimin kaybolduğu bir dönemde sözlükte epey bi sürükleyici kitap araştırmıştım. Şibumi yazılmıştı çokça, aldım okudum. İştahım yerine geldi.

Sen de yeni kitaptan dişine göre bulmaya cesaret edemiyorsan harry potter ı oku bence. Benim de canımı çektirdin hatta, okusam ortaokul yıllarıma dönerim kesin
  • fallopian  (04.06.17 14:28:03)