Kuş

Evet böylesi mükemmel bir başlıktan sonra sorumu sorayım. Ben evde yokken iki kez balkon tarafından odama kuş girmiş. Korkudan ortalığı pisletmiş biraz. Neyse temizlendi sorun değil de bu hayvancağız çıkmaya çalışırken epey bir korkmuş. Hatta bugün tekrar balkonda yakaladım. Acaba kendine yuva kurmaya mı çalışıyor? Kaçmaya çalışırken kendisine zarar verecek diye endişeleniyorum, yoksa istediği kadar misafirim olsun. Bu kuşun nedir derdi? Pek konuşkan biri de değil anlatmıyor bir şey.

bi kuş yuvası alıp balkona koyman iyi olur.
ben öyle yaptım. 5-10 tl bi şey.

  • sanrı  (03.06.17 13:13:31)
camlara çarpıp ölmesin diye aksesuar bir şeyler uydurun asın etrafa, ya da poster perde gibi bir şey asın geçici bir süre. o kuşun derdi muhtemelen yuva kurmak, var mı balkonda saksı bitki filan? varsa çeşitlendirin. bir üstteki arkadaşın dediği gibi yuva koyun, çok büyük olasılıkla kullanmaz ama en azından iletişimin ilk ayağı kurulmuş olur :)

  • evde liyakat kalmamis  (03.06.17 13:54:44)