Türkiye'nin geleceği hakkında

Türkiye'nin geleceğini nasıl görüyorsunuz ?

5-10-15 yıl sonra

eğitim
sağlık
milli gelir
dış ilişkiler
ihracat-ithalat
siyasi

pakistan gibi bir şey olacağız. sistem her açıdan çatırdıyor.

  • zgrydn  (03.06.17 11:04:55)
Hiçbirinde olumlu bir gelişme görmüyorum tam tersi daha kötüye gidiyor her şey.

  • cabiday  (03.06.17 11:08:46)
Analiz yapacak kadar yetkin biri değilim ama zgrydn nin cevabından dolayı bir şey geldi aklıma. Birkaç yıl önce "Türkiye Malezya mı olacak acaba" diye yazılar çıkıyordu gazetelerde, keşke Malezya gibi olsaydık ya la. Adamlar atılım üstüne atılım yapıyor. Bizim gazeteciler derneği ne kadar garip yav.

Bu yazdıklarımda zgrydn için bir ironi söz konusu değildir.

Ayrıca ben de olumlu pek gelişme göremiyorum.zamanında hükümet güzel şeyler yaptı fakat artık duraklama döneminde bile değiliz kanımca.
  • Fusha  (03.06.17 11:26:53)
17000 öğrenci full çekmiş.
bunlar 14-15 olsa. 20 yıl sonra 35 olup söz sahibi olsalar. bunların etkileri 20 yıl sürse.
40 yıl sonra kralız hacı.
  • dedim dedim de kime dedim  (03.06.17 11:31:16 ~ 11:31:39)
Ben korkuyorum.

Domuzlar camurun icinde yasadigini fark edemez. Bir cok kisi bunun farkinda degil.
  • Traveller  (03.06.17 12:06:02)
Romanya bulgaristan gibi fakir bir ulke olacagiz. 10 yil icinde yapisal reformlara kaynak istemek icin imf'nin kapisini tirmalayacagimizi tahmin ediyorum

  • yons  (03.06.17 13:11:26)
2023 yılında dünya lideri olacağız.

  • doxanikee  (03.06.17 13:16:45)