Nat Geo Seslendirme

Merhabalar.

Nat Geo'da yayınlanan ve Einstein'ın yaşamını konu alan Deha adlı dizide Albert Einstein'ı seslendiren beyefendinin ismini bilen var mı? Nat Geo maalesef seslendirme sanatçılarının isimlerine yer veren bir alan hazırlamamış web sitesinde. Aramalarda da sürekli Mazlum Kiper'in ismi çıkıyor.

İsmini merak ettiğim beyefendinin aklıma gelen bir başka seslendirme işi de Spiderman çizgi filmi her ne kadar alakasız da olsa. Benim kulağımda ilk o sesle yer aldığından haliyle.

Ayrıca diğer Nat Geo seslendirme sanatçılarının isimlerine de ulaşabilirsem çok sevinirim. Bu arada seslendirme işi ile ilgilendiğimden değil, tamamen sanatçıları merak ettiğimden araştırıyorum.

Murat Şen imiş, merak edenler veya daha sonra aratacaklar için bu bilgi de burada dursun.

  • rakunzelll  (03.06.17 02:48:52)
Murak Şen aynı zamanda Jack Sparrow'un da sesi.
Bu sıralar Nat Geo'da Fatih Özacun, Barış Özgenç, Talha Sayar, Selçuk Kıpçak gibi sanatçılar seslendirme yapıyor duyduğum kadarıyla.

  • faideli bilgiler  (03.06.17 03:58:04)