[]

ünalan hakkında

yalnız yaşayacak kadın kişisi için ünalan nasıl bir yerdir? kiralar nispeten daha uygun görünüyor.
 
aklından bile geçirme.


  • since1907  (03.06.17 01:53:46) 
son 1 haftadır tam olarak aynı bölgelerde ev bakıyorum :) google street view kullanmanızı öneririm bu gibi durumlarda, çok faydası oluyor. azıcık eski tarihli olabiliyor görüntüler ama hiç fikir sahibi olmamaktan iyidir.

edit: street view olmayabilir gerçi benim dediğim şeyin adı. google maps'e girip bakacağınız yerin civarındaki bir noktaya tıkladığınızda sol tarafta üzerinde 360 derece dönen bir okun olduğu fotoğraf gibi bir şey çıkıyor, sokaklardan alınan görüntüleri gösteriyor, harita üzerinde de gezebiliyorsunuz.

edit2: mesela ünalan: prntscr.com
  • cansins beybi kolonya  (03.06.17 01:59:18 ~ 02:05:19) 
Pek uygun bir yer değil.


  • harvey  (03.06.17 02:11:48) 
Laf atma falan seviyesinde tacizler vardir ama bi tecavüz vakası yoktur, olmaz heralde diye düşündüğüm biyer. Yani uygun iyi degil.

Not: hayatımda gitmedim görmedim, tahmin yalnızca
  • klar  (03.06.17 03:53:03) 
bence de pek uygun değil. yine site içi olursa daha uygun olabilir


  • gazozailacatmauzmani  (03.06.17 10:31:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.