Massimo Dutti mulakat

Arkadaslar merhaba, part-time olarak massimo duttiye basvurdum ikinci mulakatta ne tarz sorular geliyor. Yakin zamanda deneyimlemis olan bilgi sahibi olan birileri yardimci olursa sevinirim.

Yoktur burda öyle biri. Bosver ne sordukları önemli değil geçicek biriysen her türlü gecersin ya da tam aksi

  • klar  (03.06.17 03:55:07)
massimo biliyorsunuz zara, pull and bear, oysho, berska, stradivarius gibi inditex şirketinin bir markası. mülakata giderken üzerinize çok alelade şeylerden ziyade massimoya uyan bir şıklıkta giyinin. size inditexi, sahibini falan sorarlar, bu konularda bilgili olun, sahibi en zengin ilk 10da biriydi mesela. kaç mağazaları var örneğin mallar trde bile üretilse tekrar ispanyaya gidiyor kontrolden geçip bidaha geliyordu trye öyle hatırlıyorum. vs vs.. inditex hakkında detaylı bilginiz olsun vesselam...

eğitim durumunuz önem teşkil edecektir. kendinizi gereksiz yere kasa kasa övmeyin. ama neyseniz onu anlatın.

apaçi gibi görünmeyin.

neden massimo ? sorusuna güzel bir cevap verin. örneğin modayı takip ediyorum, ilgi alanıma giriyor, ileride kendimi bu alanda geliştirip en üste çıkmayı hayal ediyorum vs vs..

kombin yapmanızı isteyebilirler.
  • discopolice  (03.06.17 09:52:28)
Tesekkur ediyorum. Massimoya ilgim yuksek seviyede zaten ve favori giyim magazalarindan biridir. Kilik kiyafet konusunda sikinti cekecegimi dusunmuyorum. Hayirlisi artik

  • muffinkek  (03.06.17 16:05:02)
Merkezde mi mülakat mağazada mı? Merkezdeyse daha zorlu geçer, olası senaryolar verip bu durumda ne yapardınız türü sorular, mağazadaysa bize ne katabilirsin neden massimo falan uyuz mülakat soruları. Her türlü çok kasmaya gerek yok, bildikleriniz yeterli gelir eğer sizi beğenirlerse. Ne alaka diyebilirsiniz ama ter kokmamaya ve koltuk altı ıslanırsa göstermemeye özen gösterin, cidden çok takılabiliyorlar. Süper uygun olup bu yüzden elenen insanlar var.

  • hala mi ceren yahu  (03.06.17 23:44:22)