taylandda para işleri

kredi kartı? Dolar? Havaalanında yerel para almak?
hangi yöntem en iyisi?

Dolarla gidip döviz ofisi ya da banka şubesinden yerel para almak.

  • cakabo  (02.06.17 23:01:23)
en temiz yöntem, oradaki atmlerden vadesiz tl hesabından oranın parasını çekmek. dolar ya da euro geçmeyen ülkeler için hep öyle yapıyorum, en az zararla çıkıyorum.

  • manuel mandalina  (02.06.17 23:56:09)
Dolarla gidip havaalanında sizi şehre ulaştıracak kadar para çekmeniz en iyi yöntem olur. Şehirde bir kaç exchange ofisinden kurlara bakıp en yüksek olanını tercih edin.

  • yorgunpanda  (02.06.17 23:59:15)
havalimanında az bi dolar bozdurun şehirde kalanını bozdurun
ama şunu unutmayın 1 adet 100 dolar bozdurmak ile 5 adet 20 dolar bozdurmak farklı tek 100 dolara daha iyi para veriyorlar.

  • basond  (03.06.17 19:50:23)
Otel haric hicbir yerde kart kullanmadim.

Yaninizda yeterli miktarda dolarla gidip, herek oldukca bozdurmak en iyisi.
  • kint  (03.06.17 19:54:25)