saçta koparak dökülme

en son geçen sene olmuştu. yine oluyor. gayet yumuşacık tarakla tarıyorum, hatta yağlanması için üç günde bir yıkıyorum. nedir ne kullanmalıyım? tarıyorum düğüm düğüm elime geliyor saçlar. hangi şampuan? hangi serum? hangi bakım kremi?

napcaz ya? :(

koparak dökülme problemi varsa ya yanmıştır, ya kırılmıştır. kesmeden düzeltemezsiniz.

  • evde liyakat kalmamis  (02.06.17 13:32:39)
koparak dediğim şöyle, hani tarıyorum tarakla böyle düğüm şeklinde 4-5 tel geliyor. 1 aydır serum kullanmıyorum saçıma. ondan mı oldu acaba? yoksa saçımı boyatalı 1 seneyi geçti. şimdi etkisini göstermiş olamaz heralde :/

  • rajaz  (02.06.17 13:36:30)
rossman 7bitkili sampuan

  • jimicik  (02.06.17 13:43:38)
Biotin fln mı kullansanız acaba?
Yani dış etmenlerin etkisi olduğu kadar beslenme, vitamin eksikliği gibi şeylerle de alakalı diye biliyorum.
Solgar'ın biotin haplarından kullanıyordum bir ara.
Test yaptırıp ona göre ek vitamin almak da bir çözüm olabilir.
  • demoniclewinsky  (02.06.17 13:44:39)
Sac ve tirnak icin destek kapsülleri var, deneyebilirsiniz.

Sampuanin en kimyasalsiz olanini tercih etmek(mesela www.ekoorganik.com), son suya da (bir litre soguk suya) 2-3 kasik elma sirkesi koymak da fayda var. Daha canli, iyi gozukuyor saclar.
  • buf-e kür  (02.06.17 14:00:18)