böyle bir doğum mümkün mü? +18 video

demin arkadaş yolladı videoyu da izlerken şok oldum ya. kadın ve eşi hastaneye yetişemeden doğum başlıyor ve araba'da doğuruyor. yani bildiğimiz doğum gibi de değil. laps diye çıkardı, sanırsın fırından kürekle ekmek çıkarttı ya ahahhaa :D

video-lht6-1.xx.fbcdn.net

arkadaşla gerçekliğini sorguladık ama fake gibi de durmuyor ne bileyim. kadın da bilgili gibi çocuğu tutuşundan falan.

tıpkı o şekilde olur mu bilmiyorum ama annem de kardeşimi hastaneye giderken arabada doğurmuştu.

  • m e b  (01.06.17 23:27:25)
Video gerçek gibi. Çok sayıda doğum yapan kadınların doğumu böyle hızlı ve kolay olabilir evet.

  • pastörizesüt  (01.06.17 23:30:47)
@pastörizesüt ben hiç doğum yapan birinin yanında olmadım ama eş dosttan duyduğum kadarıyla hep şey diyorlar yok işte bizim hanım yada ablam falan doğumdan sonra 3 ay iştahsızdı 3 gün hastane'de bitik yattı şöyle oldu böyle oldu bilmem ne diyorlar.bizim kadınların şeyliği diyecem de yoo gayette ülkede oran olarak gayet güçlüler kadınlar.

  • prens zuko  (01.06.17 23:33:08)
ben yanlış mı duyuyorum yoksa yanında oturan gavat "oo a boy" gibi bir şeyler mi geveliyor. kocası olduğunu var sayıyorum. arabada eşini hastaneye yetiştirmeye çalışıyorsun, eşin çığlık atıyor doğurmak üzere. arabada flöp diye çocuk çıkıveriyor. sen de "oo maşallah erkek, allah analı babalı büyütsün" diyorsun. hem de inanılmaz bir ses tonuyla, sakinlikle dinginlikle. kemaraya çekmeyi de ihmal etmiyorsun tabii ve arabayı sağa çekip daha iyi açılardan çocuğu çekiyorsun.
bilemiyorum altan...

  • mahone  (01.06.17 23:37:24)
çocuğun adını carl koymuşlar mehmehmeh
olur ya kaka yapar gibi doğuranlar oluyor markette neyi.

  • cekilmis gayfe  (01.06.17 23:37:27)
annanem işiyecem diye tuvalete girmiş teyzemi doğurup çıkmış. ben de hastanenin kapısındayken başım çıkmış sedyeye zor yetiştirmişler

  • cilekli krep  (02.06.17 00:45:21)
lan manyak misiniz, hastane kurumunun ulkemizdeki tarih 150 sene. nereden baksaniz tarihimizin %99 civari boyunca dogumlar ayni bu sekil oluyordu zaten.

daha iki kusak once hastane mi vardi memlekette? birsuru kadin tarlada falan dogum yapiyordu.

ya ne olacagdi!?
  • babilbaligi  (02.06.17 09:48:01)