Trafikte sinirlerinize nasıl hakim oluyosunuz?

Allah aşkına birisi söylesin en son öldürcem birisini. Avrupanın bi ülkesinde yaşıyorum bugün sol şeritten sağ şeride geçerken boştu arka taraf iyice baktım en sağdan adamın biri makas ata ata geliyodu herhalde tam önüme kırdı ben şerit değişince kornaya falan bastım peşinden gittim ama kaçtı şerefsiz yahu siz nasıl sakin kalıyosunuz?

Biz Türkiye'deyiz valla, birisine bir laf söylediğinde torpidodan aldığı silah ile seni mermi manyağı yapıp 1-2 sene yattıktan sonra çıkma ihtimali aklımda olduğu için kimseye gider yapmıyorum. Böylelikle kendi sabır eşiğimi de maksimum düzeye çekiyorum artık insanlara karşı çok daha sabırlı birisi haline geldim.

  • gozu acik sevisen yahudi  (01.06.17 20:24:35)
Bende çok sakindim trafikte yaz geldiğinden mi anlamadım birisini yapıştırcam baryerlere artık o derece sinirleniyorum trafikte. Bi de hatalıyken gülüyo insanlar burda ya arkadaş bi özür bile dileme hareketi yok yoksa gülmeleri haklısın tmm git demek mi anlamadım

  • England  (01.06.17 20:26:28)
mümkün olduğunda trafiğe çıkmayarak, ha mecbur kalıp çıkınca en trafiksiz tenha yolları izliyorum, zorunda kalıp trafiğe girersem de içimden küfür ediyorum bu tarz hareketlere.

  • basond  (01.06.17 20:26:53)
yılın minimum 10 ayı, haftaiçi her gün araba kullanıyorum ve minimum 100 kilometre yol yapıyorum. ayrıca 1 ay boyunca 6 bin kilometre civarı yol yaptım. çoğunlukla sakin kullanıyorum ve anlık takmamaya çalışıyorum.

cümleme sokayım. günlük yolum minimum 100 km, 1 ay boyunca 6 bin km yol yaptığım mekan abd
  • rain when i die  (01.06.17 22:50:13 ~ 02.06.17 10:52:04)
Araba modelleri, plaka ve sürücüleri ile ilgili genellemeler yapıp kendi kendime geyik çevirerek.

  • arnold schwarzeneger  (02.06.17 09:23:04)