Hadi Yeni Kıyafet ve Ayakkabı Alıyoruz.(Kolaylaştırılmış Upgrade v2.3)

Selamlar, bu sefer bi' değişiklik yapıp hikaye kısmını kısa tutacağım.

Tam bilmiyorum ama sanırım Smart Casual dedikleri giyim tarzını kullanıyorum sürekli; yani kanvas-chino bir pantolon basic tişört(neredeyse tamamı beyaz, mümkünse uzun kollu) tişört olmazsa yerine düz renk ya da kendinden desenli gömlek ve üzerine de v yaka kazak, hırka yada ceket. ve sadece 1 tane ayakkabım var.

Yani, aşşağı yukarı şu şekilde türevlenmiş

Ayakkabı : images.hepsiburada.net

Pantolon: akstatic.lcwaikiki.com
www.enmodabox.com

Basic tişört: d1nz8wcbq0t3gn.cloudfront.net
img-morhipo.mncdn.com[img][5][1][900x1234].jpg?1736
img-morhipo.mncdn.com[img][5][3][900x1234].jpg?1736

Kazak : media.markafoni.com
img-morhipo.mncdn.com[img][5][1].jpg?1647

Hırka: img-kotonw.mncdn.com
dfcdn.defacto.com.tr
img-kotonw.mncdn.com

Ceket : www.kadinlarweb.com
image5.sahibinden.com
www.kadinlarplatformu.com

Bu minvalde, onu bırak da şöyle birşeylere yoğunlaş, ya da şunlardan da kesin al, yahut bak şu yaklaşımı benimse diyeceğiniz bütün fikirlere açığım.
Özelde ise; şimdi tek 1 ayakkabım olduğu ve o da mavi olduğu için(yukarıda fotoğraftaki) siyah, bordo, çok da açık renk olmayan gri pantolonların altına gitmiyor. bu yüzden bi' ayakkabı ihtiyacı doğdu. O ihtiyaca yönelik aklımdaki yönelim şunlar arasında;

www.morhipo.com

ayakkabionline.cubecdn.net

www.ayakkabionline.com

Ama fiyatları bence biraz fazla,
bir de bunların yanında ceket ve mont alayım diyorum, ceket için düğün sezonu açıldı malum yine klasik-spor mümkünse şık ve günlükde giyip çıkabileceğim birşey olsun, onunla ilgili de;

şöyle birşey var aklımda static.zara.net

buun için de alternatiflere açığım.

Ayakkabıların 3'ü de smart casual değil ki belki biraz sonuncusu, 1. Bildiğin spor 2. Klasik ötesi, 3. Fena değil olabilir. Yaş kaç bi de? Ceket de bu ceketi çok beğenmedim bi ara bakıp önerilerde bulunurum. Zaranın genel olarak ceketleri güzel gidip deneyip üstünde baksan içine sinen bi tane bulursun aslında. Zara olmazsa massimo dutti de güzel.

  • giselle  (31.05.17 18:45:51)
massimo dutti pahalı.

1 bu şekilde hiç mi olmaz diyorsun güzeldi bence. yıkıldım.
  • mete kudur  (31.05.17 18:58:19)