Benzinlikten direkt mazot alabiliyor muyuz?

Benzinliğe bidonla/pet şişeyle gitsem bir litre kadar mazot alabilir miyim?

Bisikletin eski zincirini ve rublesini temizleyeceğim. Artık kafana göre gidip alamıyorsun gibi bir şeyler duydum sanki, o yüzden emin olamadım.

alamazsın vermiyolardı en son

  • cekilmis gayfe  (31.05.17 15:32:29)
alırsın. normalde yasak ama verirler. çünkü benzin gibi kolay yanan bir yakıt değil mazot. yere döküp üzerine kibrit çaksan yakamazsın yani, öyle diyim. bu kanaldan yürürsen mutlaka verirler.

  • savata  (31.05.17 15:34:20)
jeneratörler için bidonla alınabiliyor. jeneratörü sırtlayıp istasyona götüren görmedim pek. belki jeneratörde kullanılacağına dair bir şeyler istiyorlardır.

  • kibritsuyu  (31.05.17 15:35:25)
Belirli bir litreye kadar veriyorlar sanırım.

  • wild honey suckle  (31.05.17 15:35:26)
Geçen sene yolda kalmıştım benzin bittiği için. 5 lt plastik bidonla almıştım, ruhsat sormuşlardı.
Senin istediğin çok az bir miktar mazot, rica etsen verirler bence.

  • battal gemalmaz  (31.05.17 15:35:55)
shellden kendi 5lt'lik bidonlarını alıyorsun,sonra onun içine koyuyorlar yakıt.

  • since1907  (31.05.17 15:51:58)
Hafta sonu aldım sıkıntı yok

  • giggs  (31.05.17 16:37:11)
tipine göre hareket ediyorlar..

  • jamswety  (31.05.17 16:48:13)
Çok uzun zaman oldu, tc kimlik verip yolda kaldığım için 2litre benzin almıştım.
Zinciri tinerle temizleyebilirsin, youtube'da birinin videosunu izlemiştim, pet şişeye tiner koydu (selülözik falan fark etmez dedi) sonra zinciri söküp pet şişenin içine koydu çalkalayıp temizledi. Zinciri taktıktan sonra da göz damlası kutusunun içine koyduğu motor yağıyla her baklaya birer damla damlatıp yağladı.

  • Tutkun  (31.05.17 18:28:57)
benzin alamazsınız, mazot alırsın

  • acan99670  (31.05.17 23:50:04)
Ben 1 hafta önce 10 litre benzin aldım. herhangi bir şey sormadılar.

  • facebook  (01.06.17 02:06:44)