İlk defa otelde kaldım

Mini buzdolabında Çizi, kutu kola, meyve suyu gibi küçük şeyler vardı. Herhalde bunlar da ikramdır diye yedim :(
Şimdi içinden fiyat listesi çıktı minibar diye ama listede ki her şey yok içinde sadece bir kaçı vardı. Şimdi ben giderken resepsiyona ne diyeceğim?
Fiyatlarda kazık bilsem yemez içmezdim :(

bir şey demeyeceksin paşa paşa ödeyeceksin yapacak bir şey yok. geçmiş olsun

  • dinsiz adam  (31.05.17 11:52:28)
Onlar her gün dolabı tekrar doldururken neyi eksildiğini not edecekler ve sana check-out yaparken fatura edecekler. giren girdi yani.

  • himmet dayi  (31.05.17 11:52:59)
Yediklerini ödiceksin, kola 5-10 tl dir çizi 5 tl falandır çok kazık hesap çıkmaz.

  • England  (31.05.17 11:53:05)
Valla benim son kaldığım otelde soft içecekler her gün yenileniyordu ve ücretsizdi. Votka rakı vs. ücretliydi sadece. Muhtemelen çiziyi ödersin, kola ve meyve suyu onlardan olur diye umuyorum.

  • ben ne dedim  (31.05.17 12:01:08)
git marketten al yerine koy ya. ucuz otellerin ucuz uygulamaları işte. bi kolaya 5 tl ödeme.

  • bohr atom modeli  (31.05.17 12:04:50)
@bohr atom modeli +1

  • superb  (31.05.17 12:06:00)
Havlu şampuan tuvalet kağıdı falan da ücretli mı beyler? :(

  • pavlis  (31.05.17 12:11:21)
bohr hakli ama coktan not etmis olabilirler.

ya da acikca durumu belirt, bu seferlik belki tahsil etmezler.
  • cedex  (31.05.17 12:11:43)
oda temizlenmeden önce git marketten, bakkaldan al aynısını yerine koy boşuna fazladan para ödeme +1

  • nodrap  (31.05.17 12:12:16)
marketten alacaksan, odadan çıkarken kapıya rahatsız etmeyiniz kağıdı as, sen yokken girmesinler.

  • battal gemalmaz  (31.05.17 12:33:16)