Championship Manager 01-02

Öncelikle şu an bu başlığı ağlayarak açıyorum.

Bu oyunun hastasıyım ve kariyerimde dün 2095 yılındaydım ve başka bir evde oyunu oynuyordum.Arkadaşım dışarı çıktı hemen geleceğini söyledi o sırada benim canım sıkıldı ve oyunu açtım.Oynadıklarım kayıt olsun diye auto-save'i her haftaya ayarladım.Arkadaşım geç geldi,ben oyuna daldım bu sırada laptop şarjını unuttum.Auto-save yaparken laptopun şarjı bitti ve kapandı.Sonra eve geldim oyunun heyecanlı bir yerindeydim oyunu açtım,restored save game kısmında benim oyunun kaydını göremedim ve başımdan aşağı sular indi.Oyundan çıktım,program files'da oyunun klasörüne geldim ne göreyim kayıtlı oyunum orada duruyor fakat oyunun içine girince o save dosyasını görmüyor dünden beri yerli yabancı bütün forumları okuyorum bir çözüm bulamadım.

Aynı yerde çok az oynadığım bir kariyerin save dosyası var,oyunun içinde o save dosyasını görüyor benim asıl kariyer yaptığım oyunu görmüyor sorun bu.

100 senelik bir kariyer,tekrar oyuna baştan başlamak istemiyorum.

Yurt dışında yaşıyorum eğer buna çözüm bulan bir arkadaş olursa buradan bir hediye bile yollarım.

Sevgiler.

Save i bi yere upload etseniz bakalım kendi bilgisayarımızda. Ona göre anlaşılır durumun ne olduğu.

  • heritage  (30.05.17 20:13:49 ~ 20:14:06)
olur.yüklüyorum birazdan linkini atayım.

  • fatih terim akti  (30.05.17 20:16:06 ~ 20:17:34)
ufile.io

uzun sürdü ama dosya burada 250 mb.
  • fatih terim akti  (30.05.17 21:39:17)
taziyelerimi iletmeye geldim. 100 yıllık oyun kurtulur umarım.

  • baal  (31.05.17 01:13:25)
Taziyelerim +1

  • lion de la Turquie  (31.05.17 02:35:50)
Çok enteresan bi durum. Save gözükse corrupt hatası verse daha iyi. Gözükmüyo namıssız.

Press [F] to pay respect
  • heritage  (31.05.17 19:21:00)