Diş Eti temizleme 3 seans 1400 lira

Normal mi ? Beylikdüzü Avrupa diş hastanesi kliniği

çok fazla.

  • maria puder  (30.05.17 17:41:58)
beylikdüzü için bir hayli fazla.

  • since1907  (30.05.17 17:43:31)
Fazla diyorum veznedeki arkadaş aslında daha pahalı bu eski fiyatlar diyor. Orada kimle görüşsem bu fiyata müdahale ettirebilirim

  • charlotte blanc  (30.05.17 17:43:36)
fazla. o paraya tel taktırdım ben abi.

  • freetakilir  (30.05.17 17:44:07)
eşim geçen ay adana'da bir diş hekiminin özel muayenehanesinde yaptırdı. 2 seanstı yaptıkları şey aynı şey mi bilmiyorum ama diş eti çekilmesi tedavisi ve diş eti temizleme ikisini bir yaptı. ben de kireç taşı temizlettim. toplam 500 lira verdik. bana uçuk fiyat gibi geldi.

  • burty  (30.05.17 17:45:03)
anormal

  • elorelia  (30.05.17 17:45:11)
Yok artık daha neler.

  • sfteses  (30.05.17 17:46:04)
Bu sanırım Periodental(?) tedaviye giriyor ki, ekstra para verip temizletmişliğim sonra ilaçlar yüzünden derinlere giden sürekli diştaşı oluşu yüzünden de sıgortama ödetmişliğim var. Seanslar 40 dk. ve üzerinde oluyor ve çok bunaltıcı, zor bir işlem. 500 Tl'nin altında yapılması zor gibi. Normal diştaşı temizleme işlemi değil yani, buradaki yazılanlar yanıltıcı olabilir.

Size yapılacak işlemin tam adını alıp, başka hastaneleri arasanız? Örnegin Memorial?
  • buf-e kür  (30.05.17 18:06:25)
Sıbgingival küretaj yapmış tdb fiyatları 101 lira imiş ama bize 92 liraya yapmış hatta şimdi 100 lira indirdiler 1400 değil 1300 lira yapabiliriz dediler

  • charlotte blanc  (30.05.17 18:12:50)
Oha diyenler çok hakim konuya ne güzel. Kardeş 3 seans diş eti opearsyonu olduysa normal ücret.

Diş taşı temizliği değil de diş eti hastalığı içinse NORMAL.

Diş hekimiyim.
  • bir ileti paylastim  (30.05.17 18:24:34)
Çok fazla. Ben de dişlerimi Beylikdüzü'nde yaptırdım. Temizlik hatırladığım kadarı ile 200 civarıydı. İki dplgu ve bir temizliğe 700 veemiştim. Ocak'ta yaptırdım Dr. Ayda Karabulut'a tavsiye ederim.
Edit: Aradaki işlemleri görmemiştim. O zaman normal olabilir.

  • aychovsky  (30.05.17 18:25:19 ~ 18:26:36)
periodontoloğum, yani diş eti hastalıkları uzmanıyım. ben hali hazırda bu tedaviyi yapıyorum ve aşağı yukarı bu ücreti alıyorum.

periodontitis hastalığının evresine göre, hastanın kemik kaybına göre, diş eti çekilmesinin boyutuna göre yapacağın tedavinin süresi değişiyor. benim 3 seans da yaptığım olmuştur, tek seans da yaptığım olmuştur. bu işlem hem diştaşı temizliği dediğimiz yüzeysel temizliği hem de subgingival küretaj dediğimiz derin temizliği içermekte.

bence ücret normal. lütfen hastalıktan muzdarip değilseniz ve işlem yaptırmadıysanız yorumda bulunmayın.
  • denlar  (30.05.17 22:15:01 ~ 22:15:46)