Schengen vizesi ile ilgili bir sorum var

Selam dostlar.

1-17 temmuz arası yunanistan-italya-almanya içerikli bir tatil planım var. Başvuruyu kosmos aracılığıyla yunanistan konsolosluğuna yapıyorum. Yarın sabah belgeleri teslim edeceğim, tüm belgeler hazır ve tarihler de dediğim 1-17 temmuz olarak geçiyor belgelerde.

Şimdi asıl meseleye geliyorum. 23-27 haziran tarihlerinde de tree of life festivali var yunanistanda, ben bugün farkettim bunu. belgeleri değiştirip tekrar şirkete imzalatmamın falan imkanı yok. Acaba diyorum bu durumu anlatan bir dilekçe yazsam, vize başlangıcını erkene çekerler mi?

Teşekkürler.

şansını dene nasıl olsa başvuru yapacaksın.

  • eleutheiros  (30.05.17 15:50:13)
seyahat planını gösterir dilekçe yap, festivali de ekle. o tarihlere uçak bileti ve otel rezervasyonu yap. festival bileti de alıp eklersen noktayı koyarsın.

  • manuel mandalina  (30.05.17 15:59:22)
Aynen manuel mandalina'nin dedigi gibi yap.

  • stavro  (30.05.17 16:16:33)
Bazen vizeler sizin başvurunuzdan itibaren de olabiliyor. Yani siz yarın başvurdunuz ve iki hafta sonra cıktı ya, atıyorum 15 Haziran'dan itibaren başlıyor vizeniz uçuşunuzdan bağımsız olarak. Bir ihtimal diye söyleyeyim dedim, ingiltere böyle en azından.

  • sopiro  (30.05.17 16:21:52)