[]

bir btc alalım dedik çektiğimiz çileye bak

hızla değişen dünyaya ayak uydurma adına geçen ay stres çarkı aldım bu ay da bitcoin alacağım ama gel gelelim almak istediğim siteler bir vukuatlı nüfus kağıdı istemedikleri kaldı. email, telefon, adres, kimlik, pasaport falan derken artık iyice aşmışlar elinde kimliğini tutarken selfie çek diyorlar. bu ne allah aşkına.

soru: bu işin kolay yolu yok mudur? şurdan şak diye alıyon hacı btc adresine de yarım saat içinde geliyor dediğiniz bir yer? btcturk, koinim, paribu hepsi aynı bokun laciverdi.


 
Var ama risk alırsınız;

bitcointalk.org
localbitcoins.com
  • Depik  (30.05.17 01:43:02) 
Dünyanın çoğu yerinde aynı şey var. Çok zor değil 5dk'nı alıyor. İlla almam diyorsan Depik'in önerdiği siteler var, ama ordan da alayım derken iyi kazıklanırsın çünkü orada çekilen fiyatlarla koinim'in fiyatları baya farklı.


  • awareim  (30.05.17 10:38:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.