Saç maşası önerilerinizi alabilir miyim?

Kullanıp memnun kaldığınız?

Arzum buka iyonlu saç maşası. Kalın olan var bende. 3-4 senedir kullanıyorum çok memnunum.

  • i m cool with that  (29.05.17 23:00:40)
Kendiminkinden memnun olduğum için modeline baktım ama modeli yazmıyor üzerinde. Görüntü olarak aynı buna benziyor. m.teknosa.com Markası babyliss. Ben kendimdeki modelini 7 senedir falan kullanıyorum. Daha fazla olabilir hatta. Çok memnunum ben. Bozulsa yine babylis alırdım ama daha kalın olanlardan.

  • irene  (29.05.17 23:21:59)
@irene 25 mm zaten kalın değil mi bukle yapıyor mu

  • pastörizesüt  (29.05.17 23:35:09)
Orta kalınlıkta diyebilirim ince hiç değil. Bukle yapıyor elbette, güzel de yapıyor ama ben daha büyük dalga seviyorum. Şu glam waves denilen türden. Ondan daha kalın alırdım dedim.

  • irene  (29.05.17 23:43:40)
phillips satin iyon mu ne, onu sakın alma!
normal maşadan daha fazla para verdim, 1 kere bile saçımı maşalamadı. ki saçlarım kalın telli ve maşa tutmakta hiç zorlanmayan bir yapıdadır. ok zarar vermiyorsun ama şekle de sokmuyorsun.

  • kayranin kedisi  (29.05.17 23:59:05)
Ben hiçbirisinden çok memnun kalmadım, babyliss de denedim braun da tam istediğim sonucu vermediler valla. Amazon'dan hot tools aldım resmen şahane üstelik çok daha ucuz, yalnız fazla ısınıyor en son ayarda yapmamak lazım.

  • giselle  (30.05.17 00:23:46)