İş teklifini reddetmek

Selamlar,

Şu an çalıştığım şirketten oldukça memnunum, herhangi bir iş arayışım yok. Linkedin'den olsun, diğer kanallar aracılığıyla olsun iş teklifleri geliyor fakat hiç düşünmediğim için kibarca "teklifiniz için teşekkür ederim fakat şu an için çalıştığım şirketten memnunum ve iş arayışım bulunmuyor, ileride zaman neyi gösterir bilemediğim için irtibat halinde kalmak isterim" tarzı cevap ile dönüyorum. Doğru bir yöntem midir?

Teşekkürler

Doğrudur. Kibarca reddediyorsun işte.

  • cakabo  (29.05.17 17:22:46)
Dogru. Baska ne diyeceksin ki.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (29.05.17 17:25:42)
öncelikle şunu şuraya bırakayım da; Lükse bak.

soruya geçeceksek de; Doğru bir yöntem ama üzerine bir de kendi alanınızla ilgiliyse irtibatı kopartmayın. İletişim içinde kalın onlara yapabiliyorsanız anlık yardımlarda bulunun. sizin uzmanlığınızdaki alanlarda çok mesai gerektirmeyen işlerde destek olun.
  • mete kudur  (29.05.17 17:28:40)
"Ileride zaman neyi gosterir bilemedigim icin (...)"i kesinlikle cikartirdim o cevaptan. "Ama elbette, sizinle irtibat halinde kalmak isterim." yeterli bence. Daha olumlu bir izlenim birakirdi, en azindan bende.

  • buf-e kür  (29.05.17 17:51:42)