[]

mahkeme günü ve tensip zaptı hazırlandı

geçen haftalarda bir işe iade davası açmıştık. e devlette baktığımds tensip zaptı hazırlandı diyor, ksrşı tarafın dava açtığımdan haberi olmuş mudur ?

birde dava tarihi kasım ayına verilmiş, çok geç verilmemiş mi ya ? böyle mi oluyor ?

istanbul anadolu adliyesi

 
araya adli tatil bayram vs giriyor kasım normal
tensip henüz karşı tarafa tebliğ edilmemiş olabilir.

  • bordeaux  (29.05.17 17:07:28) 
bir barkod numarasi verdiler sorgulaman icin, nereden sorgulayabilrim peki karsi tarafa ulasip ulasmadigini


  • oscar  (29.05.17 17:11:21) 
Google > ptt barkod sorgulama


  • mr2alp  (29.05.17 22:51:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.