Fazilet hanım ve kızlarında spoiler soruyorum

Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler

bu zengin adam(babaları) fazilet hanımın küçük kızına aşık mı oluyor yoksa onu çocuğu gibi mi seviyor ?

Her sahnesine, oyuncularına, kalitesizliğine sövsem de izliyorum ve şuan başkasının izlediğini görünce çok heyecanlandım.
Çok beğeniyor, güzelliğinden büyüleniyor adeta, mümkün olsa karısı olmasını isterdi ama kızın masumiyeti de adamı çekiyor. Erotik bi beğeni değil. Yani arada işte tam net bişey yok şuan.

  • megalomaniac  (28.05.17 16:41:18)
selam ben de varım @megalomaniac :)
hele o brezilya dizilerindeki gibi önemli bir şey olduğunda v.s karakterlerin kelleleri 50 defa zoomlamaları yok mu.. neyse ben ki evde açık tv görünce bu ne böyle izlemeyin şunu bomboş programlardan başka bir şey yok diye söylenip kapatırken sanırım büyük ah almışım :D
soruya gelecek olursak şuan senaristler onun ucunu açık bıraktı baba tarafından bir beğeni var ama yönü belirsiz farkındaysan yağız a da yanlatıyorlar küçük kızı
yağız da açıklanamaz bir şekilde ablanın yörüngesinde
bana kalırsa burada izleyicinin nabzına göre şekillendirecekler şuan öyle bir portre var ki hepsi birbirine ilgi duyabilir kıvamda
  • esmeralda  (28.05.17 20:02:00)
Diziyi izlemiyorum arada denk geliyorum merak ettim:

Bu afra saraçoğlu yaşlı adamın karısı mı? Severek mi evlenmiş çıkar ilişkisi mi? Bir ara izlediğimde kız başkasıyla sevgiliydi. Şimdi hem başkasıyla evli hamile hem de bu sevgilisi olan çocuğa bunu bize niye yaptın falan dedi? Nasıl bir ilişkileri var? Çocuk kimin?

Son olarak çağlar Ertuğrul kardeşinin sevgilisinden mi hoşlanıyor? Kız kimi seviyor anlamadım, ikisini de mi?
  • geçerkenugradım  (28.04.18 22:03:18)
oha bizden başka izleyende varmış duyuruda şok oldum. Arada denk gelirsem bakıyorum ben eşim daha fazla takip ediyor.

megalomaniac+1 resmen ayak kokan leş bir dizi ama izliyoruz.
  • basond  (28.04.18 22:07:35)