[]

Ayda iki yurt dışı seyahati yapan birisi için ek iş önerileri

Selamlar,

Duty freeden birsey almak-satmak olabilir
Ülkesine özgü birsey getirmek olabilir

Önerilerinizi bekliyorum

Teşekkürler

 
duty free genelde daha pahalı şehirlerden. ama kolay elbette.

mesela viyana için çikolata ve içkilerde çoğunlukla %25 üzeri daha pahalı duty free. aynısı parfüm için ya daha pahalı ya da aynı derim.

sürekli gidip gelen biri iseniz önceden parasını almak kaydı ile elektronik ve içki geliyor aklıma.
  • kurnaz  (28.05.17 13:11:41 ~ 13:11:51) 
Worldcraze indirip onu deneyebilirsin.


  • greenback  (28.05.17 13:55:09) 
En cok gideri olan ickilerden getirip satmak akıl işi mi


  • smellofsoul  (28.05.17 18:21:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.