dirty talk

aşagıdakilerden hangisi dogrudur?

a- beni kamçılar, cok güzel. severim.
b- beni sogutur, o an keyfim kaçar.
c- anama küfretmedigi sürece sorun yok.

isteyen cevabi özelden gönderebilir.

doğalsa ve anlık geliştiyse nema problema.

yapmacıksa pipim büzüşür.
  • boyle buyurdum  (28.05.17 03:29:02)
Aynen dogalsa sprinte kalkarim.

  • imelih  (28.05.17 03:35:35)
defaat ve defaatle b

hard sex severim ama igrenç diyaloglardan en uç noktada nefret ederim.
  • mete kudur  (28.05.17 03:53:08)
Türkçesini bilmiyorum ama İngilizcesi idare ediyor. Türkçe dirty talk soğuturdu beni

  • benaslindayohum  (28.05.17 04:18:19)
a normalde benim için ama kötüsü çok saçma sapan bir duruma da dönüşebiliyor karşı taraftan geliyorsa, e sus da diyemiyorsun can sıkıcı oluyor. yeni tanışılan biriyse hiç o konulara girip risk almamak en iyisi.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (28.05.17 04:55:32)
B

  • elvedui  (28.05.17 06:28:25)
Zamanında burada bi duyuru açılmıştı aklıma onu getirdin. Kadın duyuruyu açan, adam diyo ki "seni bedavaya sikmek çok güzel"

Başka bişey demicem.
  • freetakilir  (28.05.17 09:10:10)
keyif aldigini gosteren her seye bayiliyorum.

  • neumann  (28.05.17 12:42:58)
Ay dirty talk denen seyi beynime okadar kufur diye kodlamisim ki, oldugu anda küfür gibi geliyor, bi tane yapistirmak istiyorum. Baskasi soylese kufur olacak seyin sevdigim soyleyince nasil olmadigini daha kavrayamadim. Penis vajina deyince de kendimi doktorda hissediyorum. Anca yer yon belirten zamirler ve durum belirten sifatlat kullaniyoruz. Hic dirty degil (._.)

  • velvetmorning  (29.05.17 09:20:23)
Çok kolpa geliyor.

  • arnold schwarzeneger  (29.05.17 10:04:17)
Ben pek girişmiyorum da karşı taraf gidişata göre ağzını bozunca şaşkınlıkla karışık bi kamçı etkisi olmuyor değil.

  • chicha  (29.05.17 11:02:06)