[]

Boğaz ağrısı spreyi neden daha çok agritti ?

Merhaba, boğazlarım sis uyandım bugün öğlene kadar fena değildi. Eczaneden boğaz spreyi aldım ancak şimdi daha kötü durumdayım ? Ne yapmalıyım ? Bir KBB doktoru var midir aramızda ?
 
boğazı daha fazla tahriş etmiş olmalı, evde yapılabilecek en iyi yöntemlerden biri bal ve limonu karıştırıp yutmak


  • fransiz burjuvasi  (28.05.17 01:15:14) 
Eczaneden aldığın sprey orayı tahriş etti ve sen iyi bir şekilde hasta olmuşsun. Hemen vakit kaybetmeden hastaneye doktora git ilaç veya iğne versinler.


  • kediyiyenpiskopatfareyimben  (28.05.17 13:36:46) 
Tıpçı değilim, hatam varsa affola ama yanılmıyorsam o spreylerin çoğu kortizonlu. Anlık bir rahatlama sağlasa da uzun süre ve yüksek dozda kullanıldığında her şeyi daha da beter ediyor. Çabuk geçsin diye bol bol sıkmış olabilir misin acaba?


  • i m cool with that  (28.05.17 13:39:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.